Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 969 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Klaudia Villemová
maklerba11@karinpartners.sk
0948 773 343

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

KRÁSNA, ÚTULNÁ GARZONKA NA FERIENČIKOVEJ

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Ferienčíkova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
20 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
11.09.2020
Aktualizované
11.09.2020
Cena 380,00 €/mes.
Mgr. Klaudia Villemová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 773 343

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na prenájom krásnu, útulnú garzonku vo výbornej lokalite, v centre Bratislavy, na Ferienčíkovej ulici v Starom Meste.
Garzonka je dispozične riešená jednou miestnosťou, predsieňou, kúpeľňou a WC. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 20 m2, nachádza sa na vyvýšenom prízemí, otočená do dvora. Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie a zariadenie, a to: kuchynská linka, chladnička, sporák, rozťahovacia sedačka, komoda, TV a práčka.
Byt je veľmi pekne zariadený, veľmi príjemný.
V okolí bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Výška mesačného nájmu je 380Eur + 100Eur energie (vrátane internetu).

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma prosím: Mgr. Klaudia Villemová, 0948 77 33 43, mail: villemova@karinpartners.sk