Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 326 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
František Bakyta maklér
František Bakyta
frantisek@axisreal.sk
0908 724 608

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: 1-izb. byt, CENTRUM, BA I. Staré Mesto, Michalská ul.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Michalská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Celková plocha
40 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
01.03.2021
Aktualizované
25.03.2021
Cena 390,00 €/mes.
František Bakyta Axis Real
Kontaktovať makléra 0908 724 608

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 1-izbový byt v nadstavbe v absolútnom centre Starého Mesta – Bratislava I. pod Michalskou bránou. Byt má celkovú podlahovú plochu 39 m2 a nachádza sa na 4. poschodí v 4-poschodovom dome bez výťahu. Výborne orientovaný na východ do tichej časti. Byt pozostáva z chodby, obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. V obývacej izbe sa nachádza francúzsky balkón s pekným výhľadom na mesto do tichej časti ako môžete vidieť vo fotogalérii.

Byt je k dispozícii IHNEĎ a odporúča sa pre max. 1 osobu, nefajčiara bez detí a domácich zvierat.

STAV BYTU:
Byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ a útulný. V byte sú všetky základné spotrebiče, chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná dvojplatnička, mikrovlnka a práčka.

PLATBY:
Cena je 390 EUR + 100 EUR vrátane správy budovy a energií za 1 osobu. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 490,- EUR, kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájomného bez energií vo výške 400 EUR.

LOKALITA:
Byt sa nachádza vo VYHĽADÁVANEJ A NAJLEPŠEJ lokalite v absolútnom CENTRE MESTA v HISTORICKEJ ČASTI pod Michalskou bránou v Starom meste. V bezprostrednej blízkosti je kompletná perfektná občianska vybavenosť (najlepšie reštaurácie, kaviarne, obchody, pešia zóna, Slovenské národné divadlo, kultúra, nákupné centrá Aupark, Eurovea a River Park, fitness, divadlá, kiná a všetky užitočné služby, najlepšie kultúrne, spoločenské, zábavné a športové podujatia. Veľmi blízko aj na BRATISLAVSKÝ HRAD a ku všetkým historickým pamiatkám. Táto atraktívna lokalita je dokonale dostupná pešo, MHD aj autom. Vynikajúce dopravné napojenie na všetky smery a rýchly prístup na obchvat a do zahraničia (Rakúsko, Čechy, Maďarsko).

/ 1-IZBOVÝ BYT / KOMPLETNE ZARIADENÝ / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO/ CENTRUM MESTA / HISTORICKÁ ČASŤ / POD MICHALSKOU BRÁNOU

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.