Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 436 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Filip Vráblik
filip.vrablik@deltaproperty.sk
+421917300888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ateliér na prenájom v Starom Meste - Bratislava

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Šulekova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
22 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
20.11.2019
Aktualizované
20.11.2019
Cena 400,00 €/mes.
Filip Vráblik Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421917300888

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka na prenájom obytný 1 izbový ateliér na ulici Šulekova v mestskej časti Staré Mesto - Bratislava.

ATELIÉR: Výmera ateliéru je 22 m2. Nachádza sa na prízemí z 3 podlaží v zateplenom bytovom dome. Do ateliéru je samostatný vchod.

ZARIADENIE: V ateliéri sa nachádza vlastné kúrenie, kuchynská linka. Prenajíma sa nezariadený s možnosťou dozariadenia.

LOKALITA: Ponúka maximálny komfort bývania. V okolí bytového domu sa nachádzajú potraviny, reštaurácie, kaviarne, MHD, školy.

Cena: 400,-EUR/mesiac + záloha za energie 90,-EUR/mesiac + depozit 490,-EUR a provízia pre realitnú kanceláriu 490,-EUR.

VOĽNÉ OD 01.02.2020 (po dohode aj skôr).

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.