Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 395 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Anna Capková maklér
RNDr. Anna Capková
anna@axisreal.sk
0948 700 109

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Útulný 1-izb. byt s BALKÓNOM, BA I. SM, Medená ul.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Medená
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Celková plocha
37 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
15.01.2020
Aktualizované
16.01.2020
Cena 530,00 €/mes.
RNDr. Anna Capková Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 700 109

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom pekný útulný 1-izbový byt s BALKÓNOM na ulici Medená v lokalite Bratislava I. Staré Mesto. Rozloha bytu je 37,65 m2 + balkón cca 4 m2. Nachádza sa na 6. poschodí v 8 bytovom dome s VÝŤAHOM.
Byt pozostáva zo samostatnej kuchyne, priestrannej izby s balkónom, kúpeľne, samostatnej toalety a chodby.
Je voľný ihneď a vhodný je pre 1 alebo 2 osoby.

STAV BYTU:
REKONŠTRUOVANÝ a ZARIADENÝ BYT. V izbe sú drevené repasované parkety, v ostatných miestnostiach je dlažba, plastové okná s interiérovými žalúziami a vonkajšími roletami. Kuchynská linka so spotrebičmi (kombinovaný sporák, chladnička a mikrovlnná rúra), v kúpeľni je vaňa a práčka. V izbe sú 2 postele, 2 kreslá a skriňa.
Bytový dom je zateplený, má nový výťah, vchod do domu je vo vnútrobloku. Vchod je zabezpečený čipom.

PLATBY:
Nájom 530,- eur vrátane energií.
Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí platba za prvý mesiac nájmu 530,- eur, depozit vo výške jednomesačného nájmu 530,- eur (depozit bude vrátený pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške polovice jednomesačného nájmu 265,- eur.

LOKALITA:
Vynikajúca poloha priamo v centre Starého Mesta. Kompletná občianska vybavenosť v okolí – obchody, reštaurácie, kaviarne a bary, nákupné centrá Aupark a Eurovea a kultúrne stánky (divadlá, kiná, múzeá...). Blízko historického centra.

/ 1 - IZBOVÝ BYT / PRENÁJOM / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / MEDENÁ ULICA / BALKÓN / VÝŤAH /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.