Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Garsónka, BALKÓN, TOP LOKALITA, Staré Mesto, Blumentálska

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Blumentálska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
24 m2
Celková plocha
24 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
20.05.2022
Aktualizované
07.06.2022
Cena 155 000,00 €
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka exkluzívne na predaj SLNEČNÚ garsónku, v časti Bratislava I. Staré Mesto, Blumentálska ulica. Výmera bytu je 24 m2 + BALKÓN 2 m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 8, v tehlovom dome s VÝŤAHOM. Byt je orientovaný na severozápad do Blumentálskej ulice, s balkónovým VÝHĽADOM na Blumentálsky kostol a Bratislavský hrad v pozadí. Výhodou je tiež poloha bytu nad korunami stromov, ktoré dotvárajú pekný výhľad. Výborní susedia. Zálohové platby za služby vo výške 100 eur.

STAV BYTU:
Byt je možný kúpiť aj so ZARIADENÍM ako investíciu na prenájom (zariadenie v cene). V byte boli vymenené elektrické rozvody, okná, v kúpeľni urobená cementová stierka "System microcement" na stenách aj podlahe, WC geberit. Veľkým plusom sú pôvodné široké PARKETY v izbe, ktoré vyžadujú len ľahkú renováciu.

LOKALITA:
Výborná lokalita v susedstve Trnavského mýta s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. V bytovom dome sa nachádza aj kozmetické štúdio.

/ PREDAJ / GARZÓNKA / BRATISLAVA I. / STARÉ MESTO / BLUMENTÁLSKA ULICA / ZARIADENÝ / BALKÓN / VÝŤAH / KRÁSNY VÝHĽAD /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.