Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adriana Talašová
adriana@happyreal.sk
0911264730

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izb. byt Grosslingová ul.

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Grösslingova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
21.04.2022
Aktualizované
16.05.2022
Cena 220 000,00 €
Adriana Talašová Happy real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponukame na predaj veľmi pekný, svetlý a priestranný, čiastočne zrekonštruovaný staromeštiansky byt, na ul. Grosslingova, Bratislava - Staré mesto. Byt sa nachádza na 1. poschodí, okná sú orientované do Bezručovej ulice a vnútrobloku, dom má výťah. Rozloha bytu je 43,26m2. Dispozícia: vstupná chodba s roll-dorom, samostatná odkladacia miestnosť s policami, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa, veľkorysá izba /23,23m2/. Byt má atmosféru staromestského bývania, vysoké stropy. Prislúcha k nemu pivnica. Parkovanie na rezidenčnú kartu.
Lokalita je atraktívna, v úplnom centre Bratislavy, len na skok od Modrého kostolíka a Kamenného námestia. Mesačné náklady sú cca Eur 110,- /plyn, voda, správcovské poplatky/. Na byte nie sú žiadne ťarchy. Cena bytu je Eur 220.000,-. Byt je kúpou voľný.

V prípade záujmu kontaktujte tel.č. +421 911 264 730.