Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 498 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom Moderná kancelária v projekte KLINGERKA s parkingom

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Súkennícka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
71 m2
Celková plocha
71 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
08.12.2022
Cena 950,00 €/mes.
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s., exkluzívne ponúka - nový moderne čiastočne zariadený 2 nebytový priestor - kanceláriu v projekte Klingerka v centre mesta pri nábreží Dunaja. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží so severnou orientáciou, je krásne presvetlený veľkoformátovými hliníkovými oknami s výbornou zvukovo - tepelnou izoláciou. Kancelária môže byť kompletne a funkčne do-zariadená podľa požiadaviek klienta vstavaným nábytkom namieru so všetkými potrebnými doplnkami, má drevené parkety, vonkajšie žalúzie a klimatizáciu.

Dispozíciu priestoru tvorí vstupná hala s priestorom na vstavanú skriňu, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a práčkou, komfortná miestnosť vhodná ako riaditeľská kancelária alebo zasadačka a veľkorysá open space miestnosť s kuchynskou linkou. Ku kancelárii prislúchajú 2 vnútorné garážové státia v hodnote 100€/mesiac a exteriérové státie v hodnote 50€/mesiac). Prenájom priestoru je vo výške 950€ + 200€ energie, je voľný a k dispozícii ihneď. V prípade prenájmu kancelárie (nebytový priestor) na právnickú osobu možnosť odpočtu DPH. TOPPONUKA