Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
261 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Super lokalita St. Mesta, 1,5-izb. byt

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Fazuľová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
49 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
16.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Cena 420,00 €/mes.
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1,5 izbový byt o výmere 49,5m2 na ul. Fazuľová v Bratislave.
Dispozícia bytu:

Byt sa nachádza na 5/11 poschodí zatepleného bytového domu s veľkým výťahom a je ihneď k dispozícii. Má samostatné WC s umývadlom, kúpeľňu s vaňou a práčkou. V chodbe je vstavaný šatník, samostatná kuchyňa (kuchynská linka, el. sporák, mikrovlnka, digestor, chladnička, stolík + 2 stoličky a skriňa na potraviny), veľká obývacia izba s celoplošným kobercom, šatníkovou skriňou a klasickým televízorom. V obývacej izbe je aj malá izba s dvojposteľou využívaná, ako spálňa (príp. aj pracovňa alebo zimná záhrada). . Je zachovalý, čistý s orientáciou na východ - Blumentál (MHD) a Staré mesto. Nachádza sa v bezpečnej lokalite, tesne blízkosti NBS a Slovenského rozhlasu. Možnosť využitia MKC Školská 14 priamo v dome. Vhodný pre 1 – 2 os.

Voľný od 1.6.2018


Okolie a vybavenosť:
Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť
Cena nájmu je 420,-Eur + spotrebované energie, ktorých preddavky sú vo výške 80,-Eur.
Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110
Úplné info aj tu: artegos.eu