Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 297 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 2 - izbový podkrovný, Obchodná, Staré mesto, BA, EXPISREAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
29.09.2020
Aktualizované
14.10.2020
Cena 550,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom luxusný 2-izbový podkrovný byt o rozmeroch 56 m2 na Obchodnej ulici v Starom meste. Byt je kompletne zrekonštruovaný a zariadený vo vyššom štandarde. Byt má jednu veľkú priechodnú izbu prepojenú s kuchyňou a jednu priestrannú nepriechodnú izbu. Ďalej byt obsahuje rozsiahlu kúpeľňu s práčkou, vaňou a WC. Kuchyňa je plne vybavená vstavanými spotrebičmi. V byte je zavedený internet a taktiež obsahuje TV a satelit. Byt má samostatné kúrenie vlastným kotlom a je kompletne klimatizovaný. Nachádza sa na 3 poschodí. Staré mesto so sebou prináša kompletnú občiansku vybavenosť v podobe obchodov rôzneho sortimentu, MHD spojenia, ktorými sa dostanete do každej časti Bratislavy. Pár minút od bytového domu sa nachádza centrum mesta, hlavná stanica, obchodné centrum a tak isto školy alebo škôlky. Taktiež je staré mesto vhodné na prechádzky či večerné posedenie s priateľmi. Táto lokalita vám prináša množstvo výhod.Parkovanie je možné dojednať hneď vo dvore.Cena: 550,- / mesiac + energie (150,-)Ak by ste mali akékoľvek otázky neváhajte ma kontaktovať na tel. č.: 0951 165 717