Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 476 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 2 izbový mezonet priestranný Lazaretská Staré Mesto BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Lazaretská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
86 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
30.07.2020
Aktualizované
12.09.2020
Cena 760,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom  mezonetový byt 86m2 na Lazaretskej, 7.p s výťahom pre 2 osoby, v blízkosti nákupného centra Eurovea, 
V spodnej časti bytu je denná časť s priestrannou obývacou miestnosťou, kuchyňou, samostatnou izbou, WC, kúpeľňou a malou vstupnou chodbou. V hornej časti bytu je samostatná izba. Byt sa prenajíma kompletne zariadený, bytový dom má vlastné kúrenie a internet a TV sú v cene energii.

Cena bytu zo všetkými energiami je 760€.

Pre viac info volajte na 0951 165 717