Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 162 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 2 izbový byt, Jelenia ulica, Bratislava I., Staré Mesto

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Jelenia
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Celková plocha
45 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
25.07.2017
Aktualizované
13.08.2017
Cena 580,00 €
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom 2 izbový tehlový byt v blízkosti železničnej stanice Bratislava I. Staré Mesto, Jelenia ulica. Byt sa nachádza v tehlovej budove na prízemie/2 poschodí, okná s mrežami cca 1,5 m nad zemou. Výmera bytu je 45 m2, jedna izba má okná do dvora, druhá do ulice. Byt sa ponúka ako nezariadený s možnosťou do zariadenia-podľa potreby. Voľný je ihneď. Možnosť prenájmu aj ako kancelárske priestory!!!
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je po čiastočnej rekonštrukcii, v byte je plávajúca podlaha, plastové okná, dlažba, kuchynský kút, kúpelňa so sprchovacím kútom.
PLATBY:
580 eur + energie/plyn+elektrina/, depozit 500 eur, provízia je 500 eur.
LOKALITA:
Ponúkaný byt sa nachádza v širšom centre mesta, kde je kompletná občianska vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, MHD), bezprostredná blízkosť hlavnej vlakovej stanice.