Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 162 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslava Kubašová
miroslava@solidnebyvanie.sk
0911 820 119

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v BA - Stare mesto, na ulici Suché mýto

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Suché mýto
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
11.08.2017
Aktualizované
11.08.2017
Cena 740,00 €/mes.
Miroslava Kubašová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0911 820 119

Popis nehnutelnosti

Tím Solídne Bývanie Vám ponúka na prenájom plne zariadený 2 izbový byt v Bratislave-Staré Mesto, ulica Suché mýto. Úžitková plocha bytu je 55m2.
K bytu prislucha aj pivnica. Nachádza sa na 3. poschodí z 5 s výťahom a balkonom.
Byt má dve samostatne nepriechodne izby s klimatizáciou a internetom. Stav po čiastočnej rekonštrukcii. Vchodové dvere su čiastočne upravene na bezpečnostné - maju dva zámky.
Preferujem mladý manželský alebo iný pár, nefajčiari a bez domácich miláčikov.

Cena 740 €/mesiac + 50€ energie.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí okrem nájmu na mesiac dopredu aj vratná kaucia ( depozit ) vo výške 740 eur a nevratná 740 eur

V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych, a dáte nám typ, tak po zrealizovaní obchodu Vás finančne odmeníme.