Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Michalcová
michalcova@karinpartners.sk
0903 705 147

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2 izbový byt s predzádradkou Palisády

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
lermontovova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
21.02.2023
Aktualizované
31.03.2023
Cena 1 200,00 €/mes.
Katarína Michalcová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 705 147

Popis nehnutelnosti

Na prenájom nový 2 izbový byt v novo zrekonštruovanej budove v srdci Palisád s predzáhradkou. Byt o výmere 50m2 je situovaný na prízemí bytového domu, disonuje predzáhradkou a terasou vo vnútrobloku. Pri vstupe sa nachádza priestranná chodba s odkladacím priestorom,  kúpeľňa so sprchovým kútom a práčkou, samostatný kotol, plne vybavená kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi spojená s jedálňou, z ktorej je priamy vstup na terasu vo vnútrobloku. Obývacia miestnosť  má dostatok úložného priestoru formou vstavaných skríň na mieru ako aj rozkladaciu sedačku. Z izby je priamy vstup do záhrady. V prípade potreby je možné využiť aj pivničný priestor. Byt sa prenájíma zariadený (podľa dohody) a je k nemu bezbarierový prístup. 

Táto nehnuteľnosť je situovaná v prémiovej lokalite v blízkosti prezidentského paláca, ktorá je sídlom mnohých veľvyslanectiev a zahraničných inštitúcií. Má pešiu dostupnosťou do centra mesta. Výborná dostupnosť MHD ako aj vlakovej stanice. 

Mesačný nájom 1000 eur plus DPH, vrátane energií / moznosť odpočtu DPH. 

For rent. 

We are offering 2 room apartment for rent in a newly renovated building in the premium location of Palisady district. Walking distance  to the city centre, public transport within reach. 

Disposition: entrance hall with built in wardrobe, bathroom with the shower, fully equipped kitchen with installed appliances connected to seating/dining area with direct access to the inner patio terrace. Living room with built in wardrobes and fold out sofa, direct access to the garden. Barrier free access to the apartment. The flat is rented furnished or upon agreement. 

Monthly rent 1000 euro plus VAT, including utilities and energies.

For more information pls contract 0903 705147.