Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 241 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.  Miriam Horňáková maklér
Mgr. Miriam Horňáková
miriam.hornakova@lexxus.sk
+421 907 642 522

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom veľmi príjemný 2 izb. STARÉ MESTO, ul. ŠOLTÉSOVEJ BA

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Šoltésovej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Celková plocha
52 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
07.09.2022
Aktualizované
26.09.2022
Cena 550,00 €
Mgr. Miriam Horňáková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 907 642 522

Popis nehnutelnosti

LEXXUS, A.S. PONÚKA EXKLUZÍVNE - PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT V PRÍJEMNEJ LOKALITE STARÉHO MESTA. ČIASTOČNE ZARIADENÝ BYT S PODLAHOVOU CCA 50 M2 A FRANCÚZSKOU LOGGIOU PONÚKA VÝBORNÉ BÝVANIE V TESNEJ BLÍZKOSTI BIZNIS CENTIER a HISTORICKÉHO CENTRA MESTA. Nachádza sa na treťom nadzemnom podlaží so samostatnou kuchyňou a dvoma samostatnými priestrannými spálňami.
Dispozíciu bytu tvorí komunikačná chodba so vstupom do samostatnej kúpeľne s toaletou, do samostatnej kuchyne a samostatných dvoch izieb.
LOKALITA:
Vyhľadávaná lokalita Starého Mesta, v blízkosti City Business Centre, Justičný palác, nákupné centrá, Univerzita, Vysoké školy a absolútne historické centrum.
Cena nájmu: 550 EUR/mesiac + prevádzkové náklady 150 EUR/mesiac.
TOPPONUKA