Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
329 633 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Zuzana Fialová maklér
Bc. Zuzana Fialová
zuzana.fialova@lexxus.sk
+421 948 516 005

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom, luxusný a veľký 2-izbový byt + parking, Eurovea, BA I

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Pribinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
96 m2
Celková plocha
96 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
28.06.2016
Aktualizované
20.04.2021
Cena 1 500,00 €/mes.
Bc. Zuzana Fialová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 948 516 005

Popis nehnutelnosti

Spol. Lexxus ponúka na prenájom veľký a reprezentatívny 2-izbový byt v projekte Eurovea s priamym výhľadom na Dunaj, terasou a parkingom.

Nachádza sa na 2./5 posch., má rozlohu 96 m2 a veľkú loggiu. Pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej toalety, šatníka, komory, priestrannej kúpeľne, obývacej izby s kuchynským kútom, kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi a samostatnej spálne so vstavanými skriňami. Byt je vybavený klimatizáciou, podlahovým kúrením, videovrátnikom, satelitnou TV + domácim kinom a internetom. Súčasťou nájmu je parkovací box a za ním sklad (veľká pivnica) v suteréne komplexu.

Cena: 1 500,- € + energie 250,- €.

Voľné od: 1.4.2021

TOPPONUKA