Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
269 149 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izbový byt s dvomi balkónmi, Bratislava I, Staré Mesto, Záhradnícka

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Záhradnícka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
20.03.2017
Aktualizované
15.08.2018
Cena 500,00 €/mes.
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka s dostupnosťou od 25.8. na prenájom priestranný 2-izbový zariadený byt v časti Bratislava I, Staré Mesto, Záhradnícka ulica. Nachádza sa na 2. poschodí zo 7, v tehlovom dome s výťahom. Denná časť bytu je obrátená do ulice, spálňa je obrátená do kľudného dvora. Výmera bytu je 55 m2 + 2 balkóny 4,2 a 2,5 m2.
Vychované domáce zvieratá sú povolené.

STAV BYTU:
Byt je z väčšej časti rekonštruovaný (plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby, kúpeľňa) a kompletne zariadený. Spotrebiče: Práčka, elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka. V kúpeľni je sprchový kút.

PLATBY:
Cena prenájmu je 500 eur + 170 eur energie. Pri 1 osobe je cena znížená o 50 eur. Pri podpise zmluvy sa platí jednomesačný nájom, kaucia v rovnakej výške a provízia realitnej kancelárie vo výške 1 nájmu.

LOKALITA:
Výborná lokalita na bývanie, priamo pri hlavnej spojnici do mesta a pri malom námestí s kompletnou občianskou vybavenosťou.