Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 728 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Anna Capková maklér
RNDr. Anna Capková
anna@axisreal.sk
0948 700 109

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izb. byt, EUROVEA, LODŽIA, GARÁŽ, BA I. Staré Mesto, ul. Pribinova

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Pribinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
76 m2
Celková plocha
73 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
26.08.2013
Aktualizované
01.07.2019
Cena 1 200,00 €/mes.
RNDr. Anna Capková Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 700 109

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom LUXUSNÝ 2-izbový byt s LODŽIOU v NOVOSTAVBE EUROVEA s nádherným výhľadom na Dunaj. Plocha bytu je 76 m2, nachádza sa na 2. poschodí komplexu v lokalite Bratislava I. Staré Mesto na ulici Pribinova. V cene nájmu je jedno PARKOVACIE MIESTO v GARÁŽI a veľký SKLAD vedľa garáže 10 m2.
Byt je vhodný pre 1 osobu.

STAV BYTU:
NOVOSTAVBA. Byt je kompletne dizajnovo ZARIADENÝ vrátane spotrebičov. Kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom je spojená s obývacou časťou, spálňa so vstavanými skriňami, priestranná kúpeľňa, samostatná toaleta. Byt je vybavený KLIMATIZÁCIOU, podlahovým kúrením, video vrátnikom, satelitnou TV + home cinema a internetom.

PLATBY:
Nájom 1.200,- € + zálohy za energie 200,- € (v cene parkovacie miesto v garáži, iternet a káblová televízia), vratný depozit vo výške mesačného nájmu, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške polovice mesačného nájmu.

LOKALITA:
Bytový komplex je priamo v centre mesta na nábreží Dunaja s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou.

/ PRENÁJOM / 2 – IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / PRIBINOVA ULICA / EUROVEA / PARKOVACIE MIESTO / LODŽIA / KLIMATIZÁCIA /