Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
329 633 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Karin Zápalová, RSc.
zapalova@karinpartners.sk
0918 971 554

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ !! NA PREDAJ 2 - IZBOVÝ BYT, 46m2, STARÉ MESTO - PALISÁDY

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Palisády
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
46 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
11.01.2021
Aktualizované
09.04.2021
Mgr. Karin Zápalová, RSc. KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 971 554

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÝ !!   


Na predaj 2 izbový byt s priechodnými izbami, v časti Bratislava-Staré Mesto - Palisády v historickej budove. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, o výmere 46 m2, nachádza sa na 1/5 poschodí, výška stropu je 3,5 m,  prislúcha k nemu latková pivnica. Orientácia bytu: J/V. Byt je bez tiarch.

Dispozičné riešenie:

Vstupná chodba, súčasťou ktorej je sprchový kút, WC, kuchynský pult a drez, klimatizácia, komín, vlastný plynový kotol na vodu a kúrenie, okno do dvora.

Priestranná obývačka s oknom do dvora, plastové okná, vonkajšie žalúzie, pôvodné drevené parkety, druhý komín - predpríprava na krb, pripojenie UPC.

Spálňa s oknom do dvora, plastové okná, vonkajšie žalúzie, drevené parkety, veľký, priestranný, trojdverový šatník.

Rekonštrukcie v byte:

nové plastové okná, nové vonkajšie žalúzie, vlastný plynový kotol, dva komíny, klimatizácia, nové elektrické rozvody na elektrospotrebiče, nový kuchynský pult

Parkovanie:

voľné + na rezidenčné karty

Mesačné náklady:

fond opráv 68 € + elektrina + plyn

 

Cena:

189 000 € vrátane provízie RKkontakt:

Mgr. Karin Zápalová, RSc.

0918 971 554

zapalova@karinpartners.sk