Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
329 633 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Soňa Filová
filova@loftreal.sk
0903165241

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný 2-izbový byt Blumentálska ulica, STARÉ MESTO BA I

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Blumentálska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
14.04.2021
Aktualizované
14.04.2021
Soňa Filová LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Blumentálskej ulici v staršom tehlovom dome s 20-ročnou nadstavbou v blízkosti kostola Blumentál, BA I STARÉ MESTO. Byt je orientovaný do tichého dvora. ZÁKLADNÉ PARAMETRE - ZHRNUTIE:
- úžitková plocha bytu: 70m2
- poschodie: 3
- bez výťahu
- 2 veľké vstavané skrine
- krb
- balkón 2 m2
- mesačné náklady: 255 000 €

DISPOZÍCIA: Byt má priestrannú vstupnú halu so zrkadlami a veľkou vstavanou skriňou a šatníkom. Na pravo sa nachádza kúpeľňa s toaletou. Vedľa veľká obývacia izba s krbom a vstupom na balkón. Ďalej priestranná kuchyňa s veľkou kuchynskou linkou so spotrebičmi a jedálenským kútom. Z kuchyne je vchod do ďalšej izby. V byte sú plastové okná, parkety, dlažby, bezpečnostné dvere a krb.
 

LOKALITA:
Lokalita je veľmi vyhľadávaná vďaka skvelej dopravnej infraštruktúre a výbornej občianskej vybavenosti. Veľkou výhodou je  tichá ulica s dvorom. V blízkosti sa nachádza viacero škôl, škôlok, parky, kaviarne, reštaurácie, Blumentálsky kostol. Napojenie na MHD a dostupnosť na pešo do centra mesta je úplne bezproblémové.

Cena 255 000 € 
Uvedená cena zahŕňa:

- Poradenstvo hypotekárneho špecialistu

- Správne poplatky na katastri nehnuteľnosti spojené s prevodom vlastníckeho práva


Viac informácií k nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 165 241 alebo filova@loftreal.sk