Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 021 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj luxusný 2 izbový moderný byt v projekte River Park*

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
dvořákovo nábrežie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
92 m2
Celková plocha
101 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
27.09.2017
Aktualizované
17.02.2021
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Na predaj - luxusný a štýlovo zariadený 2 izbový byt v novostavbe rezidenčného projektu River Park na nábreží Dunaja. Do detailov prevedený interiér poskytuje komfortné bývanie prostredníctvom inteligencie elektroinštalácie ako napríklad nezávislé ozvučenie všetkých miestností BOSE audio a systémom SONOS ovládané multimediálnym zariadením alebo aplikáciou, programovateľné vypínače, ktoré systémovo udržujú chod bytu v čase neprítomnosti v stave v akom bol nastavený pri užívaní aby tak zefektívnili spotrebu energíí a zároveň udržovali byt v kondícii podľa požiadaviek užívateľa, natáča exteriérové žalúzie podľa interiérovej teploty a podobne... Je nadčasovo a kompletne moderne zariadený kvalitným nábytkom namieru, kuchynská linka vo vysokom lesku s viacnásobným lakovaním povrchu a vstavanými spotrebičmi zn. BOSCH a Siemens, dizajnovými prvkami ako štrukturovaná ručne robená 3D stena imitujúca povrch marsu v kombinácii s benátskymi stierkami či viacprvkové náladové osvetlenie v celom interiéri bytu ako aj vstavané TV zn. Samsung v oboch izbách. Plne klimatizovaný byt má výmeru 92,6 m2 podlahovej plochy a príjemnú terasu s plochou 9 m2, nachádza sa na 9. nadzemnom podlaží z 12. s orientáciou J-Z-S. Byt má vypracovaný a schválený projekt prestavby na 3 izbový s platným povolením na realizáciu pre klienta, ktorý by mal záujem o 2 spálne. K bytu je možné dokúpiť samostatné parkovacie státie v podzemnej rezidenčnej garáži za cenu 40.000€