Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 2 izbový byt v novostavbe exkluzívneho projektu SKY PARK

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Továrenská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
46 m2
Celková plocha
51 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
20.10.2020
Aktualizované
14.01.2022
Cena 329 500,00 €
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

LEXXUS,a.s. exkluzívne ponúka 2 izbový byt vo výnimočnom projekte SKY PARK z dielne renomovanej architektky Zaha Hadid. Byt s podlahovou plochou 46,53 m2 a loggiou 4,74 m2 sa nachádza na 22. nadzemnom podlaží druhej veže s východnou orientáciou a krásnym výhľadom. Je v kompletnom štandarde bez kuchynskej linky, centrálne klimatizovaný s hliníkovými oknami a izolačným troj-sklom, drevené podlahy v kombinácii s gresovou dlažbou a bezpečnostné požiarne odolné bytové 5-bodové dvere. K bytu prislúcha pivničná kobka s výmerou 3,31 m2 na 2. podzemnom podlaží. Garážové státie na 2. podzemnom podlaží rezidenčnej garáže je možné dokúpiť za 30.000€. TOPPONUKA