Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
382 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezidencia BÚDKOVÁ

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Búdková
Typ nehnuteľnosti
Developerské projekty
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Pridané
09.06.2017
Aktualizované
11.06.2024
Cena 0,00 €
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Nadštandardné bývanie na jedinečnom mieste.

Rezidencia Búdková svojou atraktívnou polohou vo vyhľadávanej lokalite Horského Parku ponúka nie len bezprostrednú blízkosť centra Starého Mesta, ale aj priamy dotyk prírody. Byty budú vyhotovené v štandarde určenom náročnému klientovi s dôrazom na nadčasovosť a použitie vysokokvalitných materiálov. Detailne prepracovaný projekt, kvalitní dodávatelia a výborná lokalita sú nepochybne hlavnými benefitmi, ktoré spravia z kúpy bytu v Rezidencii Búdková bývanie bez kompromisov.

Limitová ponuka bytov

Začiatok výstavby: Q3/2020
Hrubá stavba: Q1/2021
Kolaudácia: leto 2024


TOPPONUKA