Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
316 265 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom zariadeného elegantného 2-izbového bytu

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Zochová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.08.2020
Aktualizované
02.08.2020
Cena 600,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Prenájom zariadeného elegantného 2-izbového bytu na Zochovej ulici (roh Zochovej a Palisád). Podlahová plocha 64 m2. Spálňa obrátená smerom do tichého dvora, obývačka smerom na Palisády. Zo spálne balkón do dvora. Byt je k dispozícii . K bytu patrí pivnica cca 4 m2. Spálňa zariadená manželskou posteľou, veľkou skriňou, nočnými stolíkmi a bielizníkom, v obývačke je nová 3-sedačka s kreslom, 2 nové vitrínky a stolík pod TV. V byte je UPC /televízia + internet) Cena 600 euro + 150 eur energie S polu 750 eur, vrátane kúrenia, teplej i studenej vody, elektriny, plynu a UPC (TV + internet). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385