Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 448 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom zariadeného 3 izbového bytu pri Eurovea

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Dostojevského rad
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Cena 870,00 €
Miškusová Andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenájom zariadeného 3 izbového bytu pri Eurovea, Dostojevského rad. -- 3-izbový byt -- 78 m2 úžitková plocha -- 5 poschodie -- Po rekonštrukcii -- Zariadené (RADI DOKUPIME A ZVELADIME BYT PODLA POTRIEB BUDUCICH NAJOMCOV) -- Verejné -- bez problémov zaparkujete počas celého dna (Od Janura je možné aj Parkovanie v garáži vo dvore - cena 80 eur) -- Vstupná chodba, obývacia izba, plne vybavená kuchyňa, samostatná spálňa so vstavanou skriňou (orientovana do tichého dvora), druhá samostatná izba – môže byt 2ha spálňa, alebo jedálenská/ obývacia časť (tuto izbu zariadime podľa vašich potrieb), kúpeľňa s vaňou a WC. -- Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a prenajíma sa plne zariadení a vybavený; vstavané spotrebiče v kuchyni; práčka -- TV A INTERNET SU ZAHRNUTE V CENE -- Aj, keď byt ma už trošku staršie zariadenie, RADI DOKUPIME A ZVELADIME BYT PODLA POTRIEB BUDUCICH NAJOMCOV. POPIS LOKALITY: -- Skvelá lokalita v centre mesta, 2min chôdze do Eurovea a 5 min do centra mesta alebo Sadu Janka Kráľa. -- V blízkosti sa nachádza široký sortiment potravín a skvelých podnikov a kaviarni + všetko ostatne nájdete v OC Eurovea.-- Je tu aj skvelá dopravná dostupnosť. Cena a doplnujuce info:-- CENA ZAHRNA AJ ENERGIE-- K dispozícii od 01.09.2020 Cena 870 eur V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385.