Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miskusova
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 1-izbového, tehlového bytu na Radlinskéh

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Radlinského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
27.09.2021
Aktualizované
27.09.2021
Cena 490,00 €
Miškusová Miskusova Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka. Prenájom 1-izbového, tehlového bytu na Radlinského ulici (Račianské mýto, Bernolákova) s rozlohou 43m2. Dom je zateplený a má výhodnú polohu v blízkosti centra s výbornou dostupnosťou dopravy a infraštruktúry. Byt je na zvýšenom prízemí a má samostatnú izbu (20m2), kuchynu (10,4 m2), samostatné WC, chodbu a kúpeľnu so sprchovým kútom. Byt je po celkovej rekonštrukcii (elektro, LAN, TV rozvody, okná-trojsklo, ALARM, vzduchotechnika). Byt má príjemnú klímu. Byt je čiastočne zariadený (nová kuchynská linka s príslušenstvom, chladnička, indukčná varná doska, el. rúra, mikrovlnka, umývačka, práčka, žehlička) aj s pracovným stolom a kancelárskou stoličkou na štúdium alebo home office. Byt je možné prenajať nezariadený, alebo zariadiť po dohode s nájomcom. Cena prenájmu s internetom bez datových limitov a WIFI je 490Eur/mesiac bez energií (energie pre dve osoby cca 90Eur). Nájom možný ihneď. Veľmi dobrá lokalita. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.