Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 436 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
AHOJ REAL AHOJ REAL
ahojreal@ahojreal.sk
903599600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MODERNE NADŠTANDARTNE NOVO zariadený byt

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Krížna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
18.10.2020
Aktualizované
18.10.2020
Cena 650,00 €
AHOJ REAL AHOJ REAL Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

AHOJ REAL realitná kancelária ponúka na prenájom NOVO NADŠTANDARTNE MODERNE komplet zariadený a vybavený 2 izbový byt ulica KRÍŽNA, Staré Mesto, blízko CBCčko, TWIN CITY, OC CENTRAL, DELL byt má 60m2 a balkon byt je na 3 posch.s výťahom interNET a káblová TV v cene nájmu NOVO MODERNE zariadený byt s novou kuchyn. linkou spotrebiče, sporák, chladnička, práčka, mikro., TV rohová sedačka, komody, manželská postel, samostatný ŠATNÍK Pri dome obchody, potraviny, služby, banky, kaviarne, reštaurácie, atd. Blízko CBCčko, TWIN CITY, OC CENTRAL, DELL Mesačný nájom 650.-€ plus energie. RK TEL. 0948 315 513, 0948 316 613, 0903 599 600 ahojreal@ahojreal.sk