Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 493 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
AHOJ REAL AHOJ REAL
ahojreal@ahojreal.sk
903599600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2x SAMOSTATNÉ IZBY, zariadený byt, aj PSÍK

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Záhrebská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
18.10.2020
Aktualizované
18.10.2020
Cena 550,00 €
AHOJ REAL AHOJ REAL Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária AHOJ REAL ponúka na PRENÁJOM 2- izbový SAMOSTATNÉ IZBY kompletne zariadený byt ulica ZÁHREBSKÁ v Starom meste blízko Minv. financíí SR, Úrad vlády SR, Minv. dopravy SR, STU Ba, Námestie slobody, DELL, poliklinika Mýtna, Račianské mýto, Hl. železničná stanica, atď. byt je na 1 posch., byt má 60 m2 káblová TV a internet na medziposchodí balkon možnosť parkovania vo dvore domu - samostatná kuchyňa kompletne zariadená a vybavená spotrebičmi sporák, chladnička, práčka, mikro., umývačka riadu, - 1. SAMOSTATNÁ izba s z rozkl. sedačkou, skriňa - 2. SAMOSTATNÁ izba s manželskou postelou, skriňa V byte môže byť aj vychovaný PSÍK Mesačný nájom 550.-€ plus energie // 50.-€ pre 1 os., 80.-€ pre 2 os., 100.-€ pre 3 osoby // INFO po telef. v RK: 0948 315 513, 0903 599 600, 0948 317 713 ahojreal.sk