Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
316 260 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

0911 495 385 Prenajom slnečný zariadený 3-izbový

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Šancová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
02.08.2020
Aktualizované
02.08.2020
Cena 610,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

0911 495 385 Prenajom slnečný zariadený 3-izbový (90m2) byt v novostavbe s 2 výťahmi, na Šancovej ulici v Bratislave. Orientácia bytu je na dve svetové (J/S) strany, na J strane sa nachádzajú kuchyňa a obývačka, zvukovo odizolované špeciálnymi oknami a balkónom s protihlukovou úpravou. Na S strane sú dve spálne, otočené do tichého dvora. Byt je zariadený a v spálňach aj v chodbe sú vstavané skrine. Kuchyňa je kompletne vybavená (chladnička s mrazničkou, druhá mraznička, elektrická rúra a plynový sporák, mikrovlnka, umývačka riadu a kuchynské vybavenie). V kúpeľni sa nachádza vaňa aj sprchovací kút, umývadlo, bidet a práčka. WC je samostatné, s malým umývadlom. Lokalita je výborne dostupná (MHD) a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, v pešom dosahu je aj historické centrum Bratislavy. (Prenájom je vhodný pre nefajčiarov a bez domácich zvierat) Nájomné 610 eur + záloha na energie a vodu 160 eur. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385