Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
280 820 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421911447735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba byty, projekt Kozia Bratislava

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Kozia
Typ nehnuteľnosti
Byty
Celková plocha
157 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
05.06.2018
Aktualizované
05.02.2019
Cena 0,00 €
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421911447735

Popis nehnutelnosti

Delta Property vám predstavuje jedinečný projekt prémiového bývania s najvyššími požiadavkami na funkčnosť, dostupnosť, občiansku vybavenosť a prestížne prostredie.

V ponuke sú už len tri byty zo šiestich. Dva 3- izbové a jeden 5-izbový.

Luxusné byty ponúkajú prvotriedne vybavenie vrátane parkovacích miest v suteréne polyfunkčnej budovy.

ŠTANDARD BYTOV

- podlahové kúrenie - teplovodné s priestorovým termostatom

- výmenníková stanica DANFOS

- spoločná plynová kotolňa

- drevené trojvrstvové parkety v izbách a halách 

- interiérové dvere zn. SAPELI s drevenými zárubňami

- vchodové dvere do bytu typ ADLO- protipožiarne

- kúpeľňa a WC obložená keramickým obkladom umývadlo a vaňa zn. LAUFEN

- pákové batérie zn. GROHEWC

- WC GEBERIT KOMBI FIX + záchodová doska s antibakteriálnou úpravou

- sprchový kút so sprchovacou vaničkou zn. LAUFEN 

- klimatizačné zariadenie DAIKIN 

- vonkajšie hliníkové žalúzie okien s elektrickým ovládaním spínače a zásuvky zn. TANGO

Projekt KOZIA 7 sa nachádza na rovnomennej ulici Kozia v centre Starého mesta Bratislavy. Len pár metrov pešo vás delí od najväčších historických pamiatok mesta, ako sú Michalská brána, Dóm sv. Martina, Bratislavský hrad, Slovenské národné divadlo či Slavín.
 

Pohodlne kamkoľvek

Dopravné napojenie z projektu KOZIA 7 na verejnú dopravu je bezproblémové. V blízkosti sa nachádza most SNP spájajúci Staré Mesto s Petržalkou a bratislavský obchvat s napojením na diaľnicu smer Žilina, Brno, Viedeň.

Okrem toho, že kúsok od bytového domu sa nachádzajú potraviny, lekáreň, pošta, základná aj materská škôlka, lokalita ponúka rôzne formy kultúrneho a voľnočasového vyžitia. Blízke kaviarničky a reštaurácie lákajú návštevníkov svojimi špecialitami počas celého roka. Príjemným miesto pre prechádzky a relax je nábrežie Dunaja, uličky Starého mesta či rozkvitnuté Prezidentské záhrady. Ak zatúžite po nákupoch, máte na výber hneď niekoľko exkluzívnych nákupných centier - Aupark, Eurovea či Central, ktoré sa nachádzajú kúsok od vás. Originálne kúsky od slovenských aj zahraničných návrhárov nájdete v uličkách Ventúrska a Laurinská.

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Vďaka ideálnej pozícii, skvelej dispozícii bytov a prevedeniu najvyššej kvality sa byty budú časom len zhodnocovať.

DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.