Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
266 743 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Gogoláková Jana MHA MPH
gogolakova@diamondreality.sk
0949 179 890

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garsónka, Bratislava - staré mesto, pamiatková zóna

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Lermontovova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
14 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Mgr. Gogoláková Jana MHA MPH Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0949 179 890

Popis nehnutelnosti

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Diamond Reality ponúka na predaj zrekonštruovanú garsónku na Lermontovovej ulici v mestskej časti Bratislava – Staré mesto. Byt je situovaný priamo v historickom centre Bratislavy v tesnej blízkosti prezidentského paláca a záhrady, na skok od Horského parku a pamätníka Slavín. Ponúka ideálne bývanie vo vyhľadávanej štvrti Bratislavy vhodné pre jednotlivca. Svojou orientáciou do tichého dvora je odhlučnená od ruchu z frekventovanej ulice.
Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí 4 poschodového tehlového bytového domu. Vchod z ulice je zabezpečený elektrickým vrátnikom. Druhý vchod do dvora je zabezpečený klasickým zámkom. Vstup do bytu je zabezpečený bezpečnostnými dverami Sherlock. Oproti dverám sa nachádza kúpeľňa a WC. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a zrkadlom s možnosťou vetrania menším oknom. V byte je plastové okno, ktoré presvetľuje obývaciu zónu, vybavenú na mieru vstavanou kuchyňou spolu s práčkou, chladničkou a mikrovlnnou rúrou, skrinkami a odkladacím priestorom. V byte sú plávajúce podlahy, v kúpeľni a WC je keramická dlažba. Spomínaný dvor ponúka svojim obyvateľom príjemne posedenie v záhrade.
Garsónka sa predáva čiastočne zariadená. Výhodou okrem lukratívnej lokality v pamiatkovej zóne centra mesta sú aj nízke mesačné náklady.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie pre RK. Cestou kúpy, alebo predaja nehnuteľnosti vás prevedie naša realitná kancelária profesionálne a odborne, bez stresov a s právnou istotou. Vybavenie hypotekárneho úveru s ponukou od viacerých bánk , vypracovanie znaleckého posudku a odborné poradenstvo, vám bezplatne a radi poskytneme v našej kancelárií.