Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj Veľkorysá vila s nádhernou slnečnou záhradou a bazénom

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Prvosienková
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
600 m2
Celková plocha
600 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
8
Pridané
07.06.2022
Aktualizované
24.06.2022
Cena 2 890 000,00 €
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť Lexxus a.s. exkluzívne ponúka rodinnú vilu na prestížnej adrese Starého Mesta s krásnou záhradou a vonkajším bazénom. Trojpodlažný priestranný dom s celkovou plochou 600 m2 na veľkorysom pozemku takmer 19 árov so západnou orientáciou ponúka nádhernú parkovú záhradu s bazénom, wellnes/fitness zónu, súkromie a výhľady pre náročnú klientelu preferujúcu pokojné bývanie v centre mesta. Vila poskytuje komfortnú dennú zónu s krbom a prepojením na príjemnú terasu s otvorenou dispozíciou a vysokými stropmi, 5 spální s množstvom odkladacích priestorov a šatníkov, 3 kúpeľne, práčovňu a technickú miestnosť, priestrannú pracovňu a wellness zónu so saunou a priamym vstupom na záhradu a exteriérový bazén. Stavba a jej architektúra pôsobí vyslovene rodinnou atmosférou a ponúka možnosť jemnej modernizácie podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Spolu s vlastníctvom domu nadobúda vlastník aj podiel na prístupovej ceste, ktorá sa bude vo výhľade roka upravovať asfaltovým povrchom. Dom je veľmi kvalitný a nadčasový, hodnotu mu pridáva dospelá výsadba a záhrada ako aj jeho vynikajúca poloha v blízkosti Horského parku. TOPPONUKA