Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj Moderný 7 izbový Rodinný dom v Starom Meste

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Západný rad
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
331 m2
Celková plocha
301 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
7
Pridané
16.11.2022
Aktualizované
22.11.2022
Cena 1 200 000,00 €
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s., exkluzívne ponúka kompletne zrekonštruovaný 7 izbový rodinný dom v radovej zástavbe na ulici Západný rad v prestížnej lokalite Starého Mesta.
Nachádza sa v blízkosti Horského parku s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. Stavba domu prešla komplexnou rekonštrukciou v roku 2008, je trojpodlažný a kompletne podpivničený s garážou pre 1 auto. V podzemnej časti sa nachádza miestnosť na fitness/vinotéku, sauna s kúpeľňou a toaletou, práčovňa a komora, technická miestnosť a výstup na záhradu. Na prízemí domu je kúpeľňa s toaletou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s krbom a zimná záhrada s výstupom na záhradu. Druhé nadzemné podlažie má dve spálne, kúpeľňu s toaletou, samostatné WC, obývaciu izbu s kuchyňou a šatníkom, ktorú je možno využiť ako hlavnú spálňu a balkón do záhrady. Najvyššie poschodie tvorí veľká spálňa so šatníkom, pracovným kútom, kúpeľňa s toaletou a príjemná terasa. Celý interiér domu je klimatizovaný a zabezpečený alarmom, na každom podlaží je videovrátnik, má kvalitné hliníkové okná a menšiu záhradu s altánkom a grilom.Vykurovanie prostredníctvom tepelného čerpadla "zem - voda" robí tento dom nízkoenergetickou stavbou, ktorá svojím vyhotovením zodpovedá dnešným trendom a požiadavkám náročného klienta. TOPPONUKA