Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na prenájom, moderný a krásny 5-izbový byt, 195 m² + terasa + 2 balkóny, Hriňovská, klimatizovaný

Staré Mesto, Hriňovská Arrow

Prenájom, 5i mezonetový byt s loggiami, Jurigovo nám.,BA IV

Karlova Ves, Jurigovo nám. Arrow

Veľmi pekný zariadený 5-izb. byt, LODŽIA, BA IV. Karlova Ves, Adámiho

Karlova Ves, Adámiho Arrow

360° VP:: 5-izbový byt, BA. IV Karlova Ves, ulica Donnerova

Karlova Ves, Donnerova Arrow