Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 623 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lacné kancelárske priestory na Sabinovskej ulici (Ružinov), 125,2 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Sabinovská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
125 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
30.03.2017
Aktualizované
23.02.2021
Cena 5,00 €/m2/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom  kancelársky celok na zníženom prízemí v 3 podlažnej administratívnej budove na Sabinovskej ulici (Bratislava-Ružinov). Lokalita s výborným prístupom k službám, stravovaniu, dobre prístupná osobnou aj mestskou hromadnou dopravou.

Plocha k prenájmu: 125,20 m2. Priestor sa skladá zo 4 kancelárií, 3 kancelárie, každá po 17 m2, 4-tá cca 20 m2, chodba, kuchynka, WC muži, ženy. Ďalej ponúkame kancelársky celok na 2.p. dostupný výťahom o celkovej výmere 46,7 m2. Skladá sa z 2 kanceláríí a socialneho zázemia.  Vybavenie: koberece, plávajúce podlahy. plastové okná, otvárateľné,vertikálne žalúzie. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie: telefón, internet (prístup na internet prostredníctvom viacerých providerov), klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž.

Zabezpečenie: recepcia, strážna stužba, vstup do budovy 24/7.

Pohodlné parkovanie pri budove na uzavretom parkovisku (poplatok 50eur/miesto) alebo v okolí.

Výhody: tiché prostredie, stravovanie v okolí, obchody.

Cena: 5€/m2/mes+Dph , energie a služby 3,30€ /m2/mes+Dph

Cena kancelárskeho celku na 2.p 8,5 €/m2/mesiac.+DPH, energie a služby 2,50€/m2/mes.+DPHProvíziu neplatíte.