Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 317 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Katarína Pírová
pirova@karinpartners.sk
0948 922 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM: 3-IZ.BYT 82 m2 V PODKROVÍ RD + ZADARMO GARÁŽ pri Dulovom námestí

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Turčianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
82 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Cena 600,00 €/mes.
Ing.Katarína Pírová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 922 599

Popis nehnutelnosti

Vynikajúca ponuka, ktorá sa neodmieta !Ponúkame na dlhodobý prenájom (MIN. 1 ROK) 3-izbový byt 82 m2 v podkroví rodinného domu v Bratislave v časti Nivy v zástavbe rodinných domov blízko Dulového námestia. K bytu je ako bonus GRÁTIS samostatná garáž pri dome - bola kompletne zrekonštruovaná.

Vstup do bytu je cez samostatný vstup bezpečnostnými dverami, za ktorými je schodisko do byt. jednotky. Byt sa dispozične skladá z haly, komory, oddeleného WC, 2 izieb, obývačky, kuchyne a kúpelne s plyn. kotlom (kondenzačný so zásobníkom vody).Byt je zariadený.Byt má klimatizáciu.V kuchyni je sporák a chladnička.

Cena prenájmu: 600 E + 130 E záloha na energie - v cene je internet (Slovanet) a TV (UPC). Poprosíme záujemcov BEZ ZVIERAT a PREFERUJEME nefajčiarov resp. ak fajčiari, tak disciplinovaní - fajčiaci vonku.

Príjemné a tiché prostredie, ľahká dostupnosť autom i MHD do práce i do školy. VHODNÉ pre ubytovanie FIREMNÝCH ZAMESTNANCOV.

Kontakt ohľadom informácií a obhliadok: Ing.Katarína Pírová, 0948 922 599, pirova@karinpartners.sk