Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
264 465 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martina Mikletičová
martina.mikleticova@artegos.eu
0948 211 350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Centrum 3 izbový nájom

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Dulovo námestie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Cena 800,00 €/mes.
Martina Mikletičová Artegos s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 211 350

Popis nehnutelnosti

Ponúkame naprenájom  2,5 izbový byt s výbornou dispozíciou a kompletne zariadený. Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Ružinova, Dulovo námestie. Určite oceníte úplnú občiansku vybavenosť, obchody v okolí, kúsok do samého centra mesta.

- výmera bytu je 65 m2 + balkón 9 m2

- kuchyňa s obývačkou, spálňa, šatník, samostatná toaleta s rolldor, kúpeľňa so sprchovacím kútom, 3. menšia izba

- byt sa nachádza v nadstavbe BD na 6.p/7 s výťahom a len 3 byty na chodbe

- kompletne a kvalitne zariadený

- parkovanie v okolí na hl. ulici a vo dvore

- bezpečné zatváranie vchodu je na číp, taktiež chodba, kde sa byt nachádza (vstup je len pre majiteľov bytov na chodbe)

- byt je vhodný max. pre pár, NIE domáce zvieratá

Poloha bytu je len 15 minút pešo do Starého mesta alebo do OC CENTRÁL. V okolí domu sa nachádzajú obchody, banky, kaviarne, bistro Žufaňa rovno pri vchode.


Cena prenájmu je 800Eur + 160Eur energie

Kontakt: Martina Mikletičová, Martina.mikleticova@artegos.eu, tel.: 0948 211 350

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu