Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 251 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
František Bakyta maklér
František Bakyta
frantisek@axisreal.sk
0908 724 608

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Veľký 3i byt, PET-FRIENDLY, LODŽIA, KLÍMA, Jégeho, Ružinov

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Jégeho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Celková plocha
90 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
19.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 850,00 €/mes.
František Bakyta Axis Real
Kontaktovať makléra 0908 724 608

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom PRIESTRANNÝ 3-izbový BYT s LODŽIOU S PREKRÁSNYM VÝHĽADOM NA KAMZÍK v lokalite Bratislava II. Ružinov na ulici Jégeho KÚSOK OD ZIMNÉHO ŠTADIÓNA a Miletičky. Tento pekný, praktický a kompletne zariadený byt s množstvom úložného priestoru má celkovú podlahovú plochu 90 m2 (byt 84m2, lodžia 6 m2) a nachádza sa na 6. poschodí v 8-poschodovom dome s výťahom. Výborne orientovaný na západ a východ. Byt pozostáva z veľkej obývacej izby s plne vybavenou kuchyňou, barovým pultom, priestrannej hlavnej spálne s obrovskou vstavanou skriňou a so vstupom na lodžiou s nádherným výhľadom na Kamzík, tretej priestrannej izby so vstavanou skriňou, ktorá môže fungovať ako detská izba, pracovňa alebo miestnosť na cvičenie príp. šatník, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Na prízemí domu sa nachádza praktická spoločná miestnosť na uloženie bicyklov alebo kočíkov.

Byt je voľný IHNEĎ a odporúča sa pre max. rodinu s deťmi, nefajčiarov, bez domácich zvierat. MALÝ PSÍK PO DOHODE S MAJITEĽOM MOŽNÝ!

STAV BYTU:
Byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ a prakticky vybavený. V obývačke je k dispozícii KLIMATIZÁCIA. V byte sú všetky spotrebiče kvalitných značiek, chladnička s mrazničkou, plynová varná doska, elektrická rúra, práčka a základné vybavenie.

PLATBY:
Cena je 850 EUR + 100 EUR vrátane energií (za 2 osoby, každá ďalšia + 50 Eur). Možnosť pripojenia optického internetu na náklady nájomcu. Možnosť prenajať parkovacie miesto v blízkosti domu v parkovacom dome PRO PARK za veľmi výhodných podmienok. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 950,- EUR, zábezpeka vo výške jednomesačného nájomného (zábezpeka bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške POLOVICE jednomesačného nájmu 475 EUR.

LOKALITA:
Byt sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov na ulici Jégeho s výbornou dostupnosťou do centra mesta a KOMPLETNOU OBČIANSKOU VYBAVENOSŤOU priamo v okolí obytného domu ako napr. najlepšie trhovisko v meste Miletičova, ZIMNÝ ŠTADIÓN Ondreja Nepelu, Apollo business centrum, nákupné centrá CENTRÁL, EUROVEA a VIVO!, Národné Tenisové Centrum, Fakultná nemocnica Ružinov atď. Veľmi dobrá poloha bytu zabezpečuje jednoduchý prístup autom aj MHD. Je to ideálne bývanie pre mestský typ ľudí.

/ 3-IZBOVÝ BYT / LODŽIA / ZARIADENÝ / KLIMATIZÁCIA / BRATISLAVA II. RUŽINOV / JÉGEHO / PET-FRIENDLY

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.