Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 522 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ingrid Hercegová maklér
Ingrid Hercegová
apartim@apartim.sk
0903 510 353

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartim s.r.o prenajme úplne nový 3izb byt priamo na Trnavskom mýte

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Krížna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
14.02.2020
Aktualizované
14.02.2020
Cena 800,00 €
Ingrid Hercegová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 510 353

Popis nehnutelnosti

Apartim s.r.o. prenajme moderný, po kompletnej rekonštrukcii ešte neobývaný 3izb. byt na Krížnej ul. vedľa OC Central priamo na Trnavskom mýte v Bratislave.

Byt má rozlohu 55m2 + balkón, ktorý je orientovaný do tichého dvora. Za domom je parkovisko určené pre obyvateľov domu. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby s botníkovým sedením, z ktorej sa vchádza do prvej izby, technickej miestnosti, kde sa nachádza kotol a práčka, samostatného WC a kúpeľne so sprchovým kútom. Z chodby sa tiež vchádza do obývačky, prepojenej s kuchynskou časťou. Z obývačky je výstup na priestranný balkón so sedením, ktorý je orientovaný do tichého dvora. Z obývačky sa ďalej vchádza do spálne so šatníkom.

Celý byt, s výnimkou menšej izby je orientovaný do tichého dvora. Menšia izba je orientovaná na Trnavské mýto.

Byt je kompletne zariadený a plne vybavený, vrátane spotrebičov (umývačka, sporák, sklokeramická varná doska, chladnička, práčka a iné drobné spotrebiče).

Cena prenájmu vrátane energií, Magio internetu a TV je 800,- EUR.

Pri podpise zmluvy sa hradí jedno mesačné nájomné vo výške 800,- EUR, depozit vo výške 800,- EUR a sprostredkovateľská provízia vo výške 500,- EUR.

V okolí je výborná občianska vybavenosť - OC Central, Lidl, kaviarne, reštaurácie, bary a kompletné dopravné spojenie v rámci MHD ako aj bezproblémová doprava autom.

Byt je voľný ihneď

Kontakt:
Mgr. Simona Hercegová
0904 095 181

apartim@apartim.sk
www.apartim.sk