Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 884 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartim s.r.o. prenajme 3 izbový byt na Palkovičovej ulici.

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Palkovičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Celková plocha
64 m2
Počet izieb
3
Pridané
08.09.2020
Aktualizované
28.09.2020
Cena 700,00 €/mes.
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim s.r.o. ponúka na prenájom 3 izbový byt vo výbornej lokalite na Palkovičovej ulici pri zimnom štadióne Ondreja Nepelu v lokalite Ružinov.

Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu. Celková podlahová plocha bytu je 64 m2 a cca 4,5 m2 má loggia.

Byt pozostáva z veľkej vstupnej haly z ktorej sa vchádza do ostatných miestností. Z obývacej izby je východ na loggiou, kuchyňa je priechodná medzi vstupnou chodbou a obývacou izbou. V byte sú dve samostatné izby.

Kuchyňa je priestranná, vybavená kuchynskou linkou, novou umývačkou riadu, s vysokým štvorcovým stolom so 4 vysokými stoličkami. Kúpeľňa a wc sú samostatné.
V izbe s posteľou je matrac, v strednej izbe s modrým nábytkom chýba posteľ. Samozrejme podľa potreby vieme poskytnúť.
Byt je čerstvo vymaľovaný.

Cena prenájmu vrátane energií je 700,- EUR / mesačne.

Pri podpise zmluvy sa hradí jedno mesačné nájomné vo výške 700EUR, depozit vo výške 700EUR a sprostredkovateľská provízia vo výške 600EUR.

Kontakt:
Juraj Herceg
0903 408 815

apartim@apartim.sk
www.apartim.sk