Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
261 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Čutora
michal.cutora@artegos.eu
0911854863

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt pri parku

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Ľanová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Cena 700,00 €/mes.
Ing. Michal Čutora Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt pri parku Andreja Hlinku na Ľanovej ulici. Byt sa nachádza v panelovom bytovom dome. Výmera bytu je 70 m2 + veľký balkón. Byt je kompletne zrekonštruovaný.
Vstupná chodba, obývačka prepojená s veľkou kuchyňou, 2x samostatná izba, v kúpeľni vaňa aj sprchovací kút. Vybavenie: byt je zariadený nábytkom aj spotrebičmi, klimatizácia, pivnica , internet, parkovacie miesto priamo pred domom. Voľný ihneď.
Výborná lokalita, Retro, Terno, jazero, školy, škôlky .

Cena prenájmu je 700 Eur + 150Eur energie

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.