Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
231 963 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj nádherný 3 izbový byt, Narcisová ulica, Bratislava II. Ružinov

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Narcisová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Celková plocha
74 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
07.08.2017
Aktualizované
13.08.2017
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj krásny, priestranný, kompletne zrekonštruovaný a zateplený panelový byt, Bratislava II., mestská časť Ružinov na ulici Narcisová. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí cca 3 m nad zemou/ 6. p., výťah, podlahová plocha bytu je 74 m2, súčasťou je aj pivnica v suteréne domu cca 2 m2. Byt sa predáva čiastočne zariadený a orientovaný je do tichého dvora s množstvom zelene.
STAV BYTU:
Byt je po kompletnej rekonštrukcii vrátane rozvodov - plastové okná so žalúziami, izby - plávajúca podlaha, kúpelňa s vaňou, toaleta, bezpečnostné vchodové dvere, vstavané skrine, kuchynská linka so spotrebičmi.
LOKALITA:
Byt sa nachádza v časti Ružinov. V blízkosti obchody, služby, MHD, škola, škôlka.

K CENE BUDE PRIPOČÍTANÁ PROVÍZIA V SUME 2500 eur.
V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.