Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Hajóssy
hajossy@expisreal.sk
0911 828 407

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ 3 izbový byt kompletné rekonštrukcia, Bratislava Ružinov - Šándorova ulica EXPISREAL

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Šándorova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.03.2020
Aktualizované
27.03.2020
Peter Hajóssy Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0911 828 407

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Ružinove na Šándorovej ulici. Byt s rozlohou 63m2 pozostáva z 3 nepriechodných izieb, kúpeľne, samostatného WC. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nové elektrické rozvody v celom byte, rozvody vody, umakartové jadro zmenené na murované, podlahy, dlažba, 16 bodové bezpečnostné dvere...

Obývacia izba je spojená s kuchyňou v ktorej je kuchynská linka SCONTO vrátane spotrebičov (chladnička  s mrazničkou INDESIT, sklo keramická varná doska GORENJE, sporák GORENJE, digestor GORENJE). Linka s granitovým drezom poskytuje dostatok pracovného a úložného miesta nakoľko obsahuje aj pracovný pult zakončený jedálenským stolom pre 4 osoby.

K bytu prislúcha murovaná pivnica na medziposchodí. Byt je na zvýšenom prízemí - 1 nadzemnom podlaží.

V 7 poschodovom zateplenom dome bola menená vchodová brána. V dome je kočikáreň využívaná na ako úložisko pre bicykle.

 

Cena 173.000,-EUR



Info: 0911 828 407