Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vlastimil Friebert maklér
Vlastimil Friebert
vlasto@housereality.sk
+421 907 411 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 2 izb. byt NOVOSTAVBA, Vietnamská ulica, Bratislava II. Ružinov

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Vietnamská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Celková plocha
57 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Počet izieb
3
Pridané
16.06.2022
Aktualizované
16.06.2022
Cena 254 900,00 €
Vlastimil Friebert House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 411 333

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj 3 izbový byt v NOVOSTAVBE Dornyk, Bratislava II. Ružinov - Vietnamská ulica. Byt sa nachádza na 4/6 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 57,64 m2, lodžia 3m2, garážové státie.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe Dornyk skolaudovanej koncom roka 2014 a vlastnil ho len 1 majiteľ. V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka, vstavaná skriňa.
Pozostáva z 3 samostatných nepriechodných izieb, predsiene, kúpeľne s vaňou, samostatného WC a lodžie. Orientovaný na JZ.
V byte je vysokorýchlostný optický internet (UPC alebo Swan), digitálna TV.
Bytový dom má vlastný uzatvorený areál s kamerovým systémom a detským ihriskom, čo ocenia hlavne mladé rodiny.
Mesačné náklady na byt sú približne 100,-€/os (resp. 120,-€ na 2 os. – závisí od spotreby vody) a na garáž je 12-,€.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

K CENE BUDE PRIPOČÍTANÁ PROVÍZIA V SUME 6.000 ,-€. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.