Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
0905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 2,5 - izbový byt na Astrovej - BA Ružinov 65 m2

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Astrová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Celková plocha
78 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
07.09.2023
Aktualizované
13.09.2023
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov na ul. Astrová 2,5 – izbový byt o výmere 64,26 m2 v pôvodnom stave s balkónom a dvoma pivnicami. Byt je situovaný na 5. poschodí 6 - poschodového Bytového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou vrátane zateplenia a výmeny výťahu. Pivnice sa nachádzajú na -1. podlaží, kde sú dostupné aj priamo výťahom v rámci bytového domu. V súčasnosti je byt kompletne zariadený a predáva sa v prípade záujmu aj so zariadením. Ak neplánujete hneď rekonštrukciu, je možné ho okamžite užívať!

DISPOZÍCIA:
- predsieň 7,01 m2
- kuchyňa 7,34 m2
- obývacia izba 21,70 m2
- izba (spálňa) 14,70 m2
- menšia izba (pracovňa/šatník) 7,01 m2
- kúpeľňa 2,55 m2
- samostatné wc 0,85 m2
- predsieň pri kúpeľni: 3,10 m2
spolu: 64,26 m2 + balkón z obývacej izby + 2 pivnice (jedna latková, jedna murovaná).

Celková dispozícia bytu umožňuje vytvoriť dostatok úložného priestoru, ako napr. veľké vstavané skrine v predsieni, úložné priestory v spálni, resp. je možnosť si urobiť aj samostatný šatník z menšej izby podľa potreby. V prípade zväčšenia kúpeľne je možnosť využiť druhú predsieň a prepojiť to ako jeden veľký priestor priamo vstupom zo spálne do kúpeľne.

V suteréne na mínus prvom podlaží sú k dispozícii hneď dve pivnice – jedna murovaná hneď vedľa výťahu a jedna latková. Je tu možnosť aj odkladania bicyklov, kočíkov, nakoľko pivnica je dostatočne veľká a dostupná aj výťahom.

Výhodou tohto bytu v pôvodnom stave je, že môžete ho užívať okamžite a Vašu prípadnú rekonštrukciu si naplánovať aj z časového aj finančného hľadiska.

Parkovanie – je typické mestské parkovanie vonkajšie, pričom pred bytovým domom je priamo vybudované veľké vonkajšie parkovisko.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
*úžitková plocha bytu: 64,26 m2 + balkón
*až 2 k s pivníc dostupné výťahom a dostatočne veľké aj na uskladnenie bicyklov
*možnosť parkovania priamo pred bytovým domom bez povinnosti platby
*energetické náklady 180,- EUR/mesačne vrátane elektrickej energie
*možnosť ihneď užívať a postupne plánovať prípadnú rekonštrukciu

Výhodné ako štartovací byt pre mladý pár s výbornou lokalitou v centre Ružinova!

Možnosť dohody na cene!

K dispozícii je aj 3D prehliadka.


LOKALITA A OKOLIE:
Bytový dom na Astrovej ulici v mestskej časti Bratislava – Ružinov je svojou polohou centrom Ružinova a širším centrom Bratislavy ako hlavného mesta. Veľkou devízou je dostupnosť MHD presun električkami, len kúsok od bytového domu sa nachádza Nemocnica Ružinov, do 300 metrov sú k dispozícii materské školy ako aj základná škola, park pre deti, reštaurácie, obchodné domy, obchodné centrum RETRO. Ráno si môžete zabehať alebo vyvenčiť svojho miláčika pri jazere Rohlík resp. pri Štrkoveckom jazere.

Skvelá dostupnosť priamo do centra mesta či už autom, kolobežkou, priamo MHD – električkou.

Táto oblasť ponúka jej mladým ale aj starším obyvateľom naozaj všetko, čo potrebujú pre pohodlné bývanie, prepojenie blízkej prírody ale aj rýchla dostupnosť do centra Bratislavy.