Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Martin Pevný
martin.pevny@butterfly-reality.sk
+421 904 482 547

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

P R E D A J 3-izb byt po kompletnej rekonštukcii

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Pošeň
Ulica
Exnárova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
25.09.2023
Aktualizované
06.12.2023
Mgr. Martin Pevný Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 904 482 547

Popis nehnutelnosti

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení klienta vkusne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Exnárovej ulici v RužinoveBYT:

Exnárova

66,39 m2

poschodie 3/3

klimatizácia

orintácia na dve svetové strany S a J

dispozičné riešenie: predsieň, kuchyňa, 2 x izba, obývačka, kúpeľňa, toaleta, pivnicaBytový dom:

zateplená panelová stavba bez výťahuTento príjemný a dobre dispozične riešený byt prešiel dispozičnou zmenou počas kompletnej rekonštrukcie. Nechýba ani klimatizácia, ktorá príjemne vychladí v letných horúčavách

V pešej dostupnosti sa nachádaju potraviny (Billa, Kraj, Lidl) zástavka MHD (autobus, električka) škola, škôlka, detské ihriská či parky.Názor makléra:

Dobre dispozične riešený byt po kompletnej rekonštruckii v lokalite plnej zelene. Výhody sú dobrá dosputnosť smer centrum električkou. Už zabývala lokalita, plná zelene a pešia dostupnosť potravín. Už sa iba nasťahovať.CENA: 204.900 € vrátane kompletného realitného a právneho servisu.Zaujala Vás naša ponuka alebo máte doplňujúce otázky? Neváhajte nás kontaktovať.Mgr. Martin Pevný

0904 482 547

martin.pevny@butterfly-reality.sk

www.butterfly-reality.sk

© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.