Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nový 3i byt pri OC Centrál, Krížna ul., Ružinov

  • Byty, Predaj, Bratislava II, Ružinov | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Krížna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Celková plocha
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj kompletne rekonštruovaný 3-izbový byt Bratislava-Ružinov, Krížna. Plocha: úžitková 64m2, byt 55m2 + balkón 6m2 + pivnica 3m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 5 s výťahom. Rekonštrukcia sa práve dokončuje. Obývačka spojená s kuchyňou, komora pre práčku a sušičku, hlavná spálňa má šatník, kúpeľňa so sprchovým kútom, oddelené wc. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Obývačka a hlavná spálňa orientované do tichého dvora, v ktorom sa dá PARKOVAŤ. Bytový dom je zateplený, strecha, vstupná brána a spoločné priestory po rekonštrukcii. Výborná občianska vybavenosť, pešia dostupnosť do centra. Bez tiarch, kúpou voľný. Cena 205 000 € vrátane provízie RK.