Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 978 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Zub
info@trhbyvania.sk
0917616582

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 3 IZ. BYT 94 m2 BRATISLAVA ll NOVOSTAVBA LODGIA PARKING

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Jarabinková
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
12.03.2021
Aktualizované
08.04.2021
Michal Zub TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária TRH Bývania Vám ponúka na predaj krásny 3 izbový byt situovaný vo vyhľadávanej lokalite Bratislava ll - Ružinov. Byt sa nachádza na ulici Jarabinková na 8. poschodí. Na poschodí sú 4 bytové jednotky. K bytu prislúcha pivničná kobka a garážové státie. Výmera bytu je 80 m2 + presklená lodgia 6,5 m2 + balkón 2,5 m2 + pivničná kobka 5,1 m2. Orientácia bytu je na slnečnú juhozápadnú stranu.

Byt ponúka panoramatický výhľad na Dunaj a výškové budovy. Byt sa predáva v štandarde, ktorý zahŕňa aminátové podlahy, keramickú dlažbu v kúpelni a wc, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere, plastové okná s izolačným 3-sklom REHAU, video vrátnik, rozvody internetu a TV, wc, umývadlo, vaňa, batérie GROHE, vypínače a zásuvky LEGRAND VALENA.
V byte je prepríprava na kuchynskú linku s 380 V na indukčnú varnú dosku, optický internet a TV od Telekom, Orange, SWAN.

Novostavba ponúka detské ihriská len pre obyvateľov Jarabiniek, vstup do garáže suchou nohou, vstup na čip, videovrátnika.
Novostavba je práve skolaudovaná, je kvalitne realizovaná stavebnou spoločnosťou STARBAG.
K dispozícii je energetický certifikát B - nízkoenergetická stavba.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Priamo v projekte sa nachádzajú potraviny KRAJ, rôzne menšie prevádzky, reštaurácie a kaviarne. Pešia dostupnosť do centra, nákupného centra, na skok od autobusovej stanice MLYNSKÉ NIVY, cyklochodník pri Dunaji, kúpalisko Delfín, trhovisko Miletičova. Veľkú pridanú hodnotu prinesie rozbiehajúci sa projekt YIT s množstvom zelene a parkov, či plánovaná električka spájajúca Centrum s Podunajskými Biskupicami. Veľmi rýchle pripojenie na diaľnicu.


Cena bytu je 299 500 eur + 20 000 eur garážové státie + provízia pre RK.

Kontakt: info@trhbyvania.sk, Tel.: 0910 320 779