Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom komplet zariadená kaviareň 80 m² BA - Klingerka voľný ihneď

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Nivy
Ulica
Súkennícka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
80 m2
Celková plocha
80 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
03.04.2024
Aktualizované
15.07.2024
Cena 2 500,00 €/mes.
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 189739, Telefón : 0905 436 650, E-mail : moravcik@vasereality.sk


Realitná kancelária Vaše Reality Vám ponúka na prenájom komplet zariadenú kaviareň s rozlohou 80 m², nachádzajúci v novostavbe neďaleko centra Bratislavy. Priestor je situovaný na prízemí obytno-administratívneho komplexu Klingerka.

Vchod do priestoru je priamo z ulice a vonkajšieho parkoviska. Priestor s výkladmi je orientovanými do Súkenníckej ulice. V cene nájmu ja 1 vonkajšie parkovacie miesto priamo pred budovou.

Parkovanie pre klientov je v parkovacom dome s rampou. Priestor aj všetok inventár sú úplne nové a odplata za všetko zariadenie predstavuje sumu 20.000 eur + DPH. Prevádzka je schválená hygienou.

CENA:

• Cena mesačného nájmu je 2 500 €/mesiac + energie + prevádzkové náklady  + DPH
• Pri podpise Nájomnej zmluvy sa platí 1x nájom (2500 eur) + 2x kaucia (5000 eur)
• Voľný ihneď.

Radi Vám priestor predstavíme osobne pri obhliadke.
Ak sa Vám nehnuteľnosť zapáčila a chceli by ste si dohodnúť obhliadku alebo máte otázky ohľadom nehnuteľnosti som tu pre Vás na tel. čísle 0905 436 650