Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 667 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Zuzana Fialová maklér
Bc. Zuzana Fialová
zuzana.fialova@lexxus.sk
+421 948 516 005

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom priestorov, prízemie + 5 parkovacích státí v cene

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Trnávka
Ulica
Koperníkova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
96 m2
Celková plocha
96 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
24.06.2019
Aktualizované
11.05.2020
Cena 945,00 €/mes.
Bc. Zuzana Fialová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 948 516 005

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS ponúka na PRENÁJOM nové nebytové priestory s dostatkom parkovacích miest v uzavretom areáli, v Bratislave - Ružinov, časť Trnávka, na Kopernikovej ul.

Výmera voľných nebytových priestorov je 96,37 m2
K nim prislúcha v cene 5 parkovacích miest.
Nachádzajú sa v samostatnom oplotenom a upravenom areáli s automatickou bránou, kompletne vynovenom a modernizovanom.
Priestory sú vhodné na administratívu, obchodné zastúpenie, príp. aj inú podnikateľskú činnosť.

Popis: Nízkopodlažná zástavba na veľkom ohradenom pozemku s automatickou bránou pre vstup áut a osôb, vhodná na rôzne využitie. Administratívne priestory sú zrekoštruované, klimatizované, majú alarm a na parkovisku je kamerový systém. Voda,elektrika a kúrenie majú samostatné merčce
K týmto priestorom je možné v prípade záujmu prenajať aj iné priestory - sklady, garáže s vysokými bránami, ubytovací objekt a ďalšie.

Lokalita: Bratislava II - Trnávka - Kopernikova ulica. Príjemná, najmä rezidenčná zóna. V blízkosti je napojenie na diaľnicu D1, nákupné centrum Avión a mnohé obchodno-skladové objekty, čo je výhodou najmä pri prevádzkovaní podnikania v týchto priestoroch.
TOPPONUKA