Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 331 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 4 izbový novostavba Čaklovská Ružinov Ba expisreal

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Čaklovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.10.2020
Aktualizované
15.10.2020
Cena 1 200,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom,4 izbový byt v novostavbe na ulici Čaklovská v Ružinove. V obývačke je umiestnená klimatizačná jednotka. Kúpeľňa je vrátane sprchovacieho kúta s práčkou, WC je samostatné. K bytu patrí plne vybavená kuchynská linka s chladničkou a mrazničkou, keramickou varnou platňou a el. rúrou, umývačkou riadu a rýchlo varnou kanvicou. Ku 4 izbovému bytu patrí úložný priestor na chodbe a 2 parkovacie miesta v zabezpečenej garáži. Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží tehlovej 10 ročnej novostavby, v bytovom dome je výťah.

Byt má krásny výhľad na zeleň, nachádza sa v tichom prostredí, 5 minút od jazera Štrkovec. Byt je slnečný. 

Kompletná občianska vybavenosť, skvelá dostupnosť pomocou MHD do ostatných častí mesta, v blízkosti lekáreň, obchody, dobrá dostupnosť do nemocnice, množstvo možností na voľnočasové aktivity.

Cena za nájom je 1200 vrátane prenájmu 2 parkovacích miest + 260€ energie vrátane internetu aj káblovky.

Byt je voľný od 1.11.2020. 

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na  0951 165 717